Tijdtabel 2018

ZATERDAG 7 APRIL

(scroll naar beneden voor ZONDAG)

MAINSTAGE (plattegrond 0.2)

10:00 Opening
10:15 Lecture wonen, werken en leren in Japan door Michél Tromp.
11:00 Extreme Martial Arts demo
12:00 WTF??!?? Japan show
13:00 Concert Dress Up Town (Setlist 1)
14:00 Cosplay Dance Competitie
16:00 workshop digitaal tekenen
17:00 Lecture Shinsengumi door Roderick Leeuwenhart
18:00 Concert Dress Up Town (Setlist 2)
19:00 Concert Satsuki – lancering van album REBOOT!
20:00 DJ TomoBeatz!!!!
23:45 Nishi Hentai Voice-over

WORKSHOPRUIMTE (PLATTEGROND 1.2)

12:00 Enchantalled Manga workshop: dynamische poses
13:00 Enchantalled Chibi’s tekenen
14:00 101 Gundam model kits
15:00 Rantaro zoekt vrouw(/man) – Danganronpa V3 Cosplay Panel
16:00 Youtuber worden door Trainer Steevee

WORKSHOPRUIMTE (PLATTEGROND 1.1)

12:00 – 17:00 Needle Felting

WORKSHOPRUIMTE (PLATTEGROND 1.4)

12:00 – 17:00 Tomo Speedmeet (start elk uur)

WORKSHOPRUIMTE (PLATTEGROND 1.5)

10:00 – 17:00 DDR

GAMEROOM (PLATTEGROND 1.7)

12:00 Naruto Ultimate Ninja Storm 4 competitie
12:00 Pokémon Sun & Moon competitie
13:30 Super Smash Bros competitie
15:00 Dragon Ball Fighter Z competitie
16:00 Super Smash Bros competitie
17:00 F-zero GX competitie
18:00 Naruto Ultimate Ninja Storm 4 competitie
20:00 Dragon Ball Fighter Z competitie
22:00 Naruto Ultimate Ninja Storm 4 competitie

2nd floor (plattegrond 2.1 + 2.2)

13:00 – 18:00 Cosplay Photobooth

13:00 Bingo
14:00 Wie is het?
15:00 Evil Otaku Games
16:00 Jan Ken Pon TomoCup
17:00 Otaku Games

DEALERROOM 1 + 2 (0.4 EN 0.6 OP PLATTEGROND)

Geopend van 10:00 tot 18:00

Cosplay Café (plattegrond 0.4)

Geopend van 10:00 tot 16:00

TomoTaste (PLATTEGROND 0.1)

Openingstijden verschillen per kraam.

ZONDAG 8 APRIL

NACHTPROGRAMMA

00:00 Nishi Hentai Voice Over
01:00 Weerwolven van Wakkerdam – Witches of death city
02:00 Naruto Ultimate Ninja Storm 4 competitie
03:00 Best of AMV voorbeschouwing
04:00 Dragon Ball Fighter Z competitie
05:00 Tekken 7 competitie
06:00 NachtTwister (of ochtendgymnastiek!!! 😀 )
07:00 Weerwolven van WAKKERdam
08:00 Diverse anime
09:00 Wakker worden!

MAINSTAGE (plattegrond 0.2)

10:00 Show Yosakoi Raiden
11:00 Concert Dress Up Town (Setlist 1)
12:00 TomoCon Super Star
13:00 Lecture wonen, werken en leren in Japan door Michél Tromp.
14:00 AMV contest
15:00 Tomo Cosplay Catwalk

16:00 5th anniversary Give Away!!!!

16:30 Concert Dress Up Town (Setlist 2)

WORKSHOPRUIMTE (PLATTEGROND 1.2)

12:00 Enchantalled Manga workshop: dynamische poses
13:00 Enchantalled Chibi’s tekenen
14:00 Cosplay Make-up lecture
15:00 Cosplay compo training, tips & trics
16:00 Heartstone In2Gaming Fireside Gathering

WORKSHOPRUIMTE (PLATTEGROND 1.1)

12:00 – 17:00 Needle Felting

WORKSHOPRUIMTE (PLATTEGROND 1.4)

12:00 – 17:00 Tomo Speedmeet (start elk uur)

WORKSHOPRUIMTE (PLATTEGROND 1.5)

10:00 – 17:00 DDR

GAMEROOM (PLATTEGROND 1.7)

10:00 Tekken 7 competitie
12:00 Pokémon Sun & Moon competitie
13:00 Super Smash Bros competitie
14:00 Dragon Ball Fighter Z competitie
15:00 Naruto Ultimate Ninja Storm 4 competitie
16:00 Super Smash Bros competitie
17:00 – 17:30 F-zero GX competitie

2nd floor (plattegrond 2.1 + 2.2)

13:00 – 18:00 Cosplay Photobooth

13:00 Bingo
14:00 Wie is het?
15:00 Evil Otaku Games
16:00 Jan Ken Pon TomoCup
17:00 Otaku Games

DEALERROOM 1 + 2 (0.4 EN 0.6 OP PLATTEGROND)

Geopend van 10:00 tot 17:30

Cosplay Café (plattegrond 0.4)

Geopend van 10:00 tot 16:00

TomoTaste (PLATTEGROND 0.1)

Openingstijden verschillen per kraam.

————————————————

Alles onder voorbehoud. Tomo behoudt zich het recht voor activiteiten te annuleren, aan te passen of te wijzigen.